Kalite Politikamız

kaliteMÜŞTERİ MEMNUNİYETİ:

TEL-İŞ LTD. tüm çalışanları ile samimi, güven dolu, güler yüzlü, müşterilerini memnun kılabilecek şekilde çalışmaktadır. Kurulduğumuz günden itibaren en öncelikli ilkemiz 'müşteri memnuniyeti' olmuştur. Bu ilkemizden 20 yıllık geçmişimizle birlikte, hiçbir zaman ödün vermeden çalışmış olmanın onurunu yaşıyoruz.

DUYARLI:

Duyarlı olmak, insana saygı göstermek bizler için en önemli zenginliktir. Kişilerin düşünceleri, istekleri birbirinden farklı olabilir. Önemli olan her türlü fikre karşı duyarlı ve dinleyici olabilmektir. Tel-iş Ltd. hem iç hem de dış piyasada duyarlı olmanın gereğini göstermiş, müşteri memnuniyetini sürdürebilen önemli kuruluşlardandır.

PİYASAYA HÂKİMLİK:

Sektörel anlamda hızla ve emin adımlarla ilerlemek için her zaman piyasanın nabzını tutup, çalışmalarımızı bu doğrultuda yürütmekteyiz. Gerek fiyat konusunda gerekse ürünler konusunda kendimize piyasada önemli bir yer tuttuğumuzun bilincindeyiz.

YENİ TRENDLER(MODALAR):

Bu sektör içerisinde var olmak, varlığımızı devam ettirmek için şirket olarak her zaman yeniliklere açığız. Yeni modeller, yeni ürünler keşfetmek, bunları yakından takip etmek, müşterilere daha fazla seçenek sunmak bizlerin en önemli görevlerindendir. Sürekli olarak kendimizi geliştirmiş olmamız daha fazla müşteri kapasitesine sahip olmamızı sağladığı için ürün ve kalite açısından kendimizi geliştirmekten son derece mutluluk duymaktayız.

HIZLI SERVİS:

Bir müşterinin en önemli beklentisi olumlu ya da olumsuz ona en kısa sürede geri dönmektir. Biz, 33 kişilik çalışanımızla bu isteği en iyi şekilde yerine getirmeye çalışıyoruz. Hızlı ve doğru servis müşteriye daha fazla güven sağladığı için daha kolay alış-veriş de gerçekleşmektedir. Hem üretim hem de satış yapan Tel-İş Ltd. sektör içerisindeki hızlılığı ile ayrı bir yer edinmiştir.

KALİTELİ ÜRÜN/ EKONOMİK FİYATA SUNMAK:

Müşteri her zaman malın en iyisini ve en uygun fiyata olanını ister. Hem kaliteli hem de ekonomik ürün bulmak günümüz şartlarında oldukça zordur. Bizler bunun bilincinde olarak ürünlerimizi hem kaliteli üretmekte hem de uygun fiyata müşteriye sunmaktayız. Tel-İş Ltd.'nin en önemli avantajlarından biri ürünlerini kendi üretmesidir. Üretimle birlikte kaliteyi de sunmak bizim ayrıcalıklı bir konumda olmamızı sağlamaktadır.

KIYAFET YÖNETMELİĞİ:

Çalışanların temiz, bakımlı, hijyenik olması müşterilerin daha içten Tel-İş Ltd'ye gelmesini sağlamaktadır. Çalışanlarımız, evlere ürün götürdüğü zaman mutlaka galoş kullanmaktadır. Şirketimizde çalışmakta olan herkes kot, swit-shirt ve ayakkabı giymek zorundadır.

ÇEVREYE DUYARLI:

Temiz üretim anlayışı ile daha az atık ve daha temiz bir çevre yaklaşımımız tüketicilerimizin çevre konusundaki bilinçlerine paralel seyretmektedir.

Telif Hakkı © 2021 Teliş Ltd. Tüm Hakları Saklıdır.

gorunum tasarimKıbrıs Yatak ve Oturma Grubu, Çekyat Takımları

Kıbrıs Yatak Takımları, Baza ve Başlık

Kıbrıs Koltuk Döşeme

Kıbrıs'ta koltuk döşeme

KKTC genelinde koltuk döşeme hizmetleri sunmaktayız.

Kıbrıs Yatak Takımları, Baza ve Başlık

Çekyat Takımları

Koltuk Takımları

Köşe Koltuk Takımları

KKTC yatak

Kıbrıs visco yatak ürünleri

Kıbrıs ortopedik yatak satışı

Yaylı Yataklar

Ortopedik yataklar

Visco yataklar

Bebek yatakları

Sandıklı ve sabit bazalar

Yatak başlıkları

Çekyat ve takımları

Köşe koltuk

Oturma grupları ve koltuk takımları

Öğrenciye yatak

Öğrenciye ekonomik mobilya

Yurtlara hotellere özel mobilya teklifleri

Ortopedik yatak Kıbrıs

Yaylı yatak Kıbrıs

Köşe koltuk Kıbrıs

Köşe koltuk kktc

Oturma takımları kktc

Oturma takımları Kıbrıs

Sandalye kktc

Sandalye Kıbrıs

Döşeme Kıbrıs

Mekanızmalı koltuklar Kıbrıs

Mekanızmalı koltuklar kktc